Doprava


Informace ke způsobu dodání zboží

 

Osobní odběr v ČR (zdarma)

Objednané zboží, kde není uvedeno „jen online“ si můžete bezplatně vyzvednout. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail. Adresa: Blatenská 19, Praha 4, 14800

Doprava zdarma

Objednané zboží nad 1500Kč k vám dopravíme zdarma.

Proč někdy zasíláme objednávku ve více zásilkách?

Našim cílem je, aby byly zásilky zasílány rychle, bezpečně a efektivně. V některých případech nás právě tato předsevzetí vedou k tomu, že zboží zasíláme ve více balících. Zboží totiž máme umístěno ve více skladech a chceme, abyste nečekali na část zboží déle než je nutné. Někdy je také lepší umístit velmi odlišné zboží do různých balíků, aby se společnou přepravou nepoškodilo. Samozřejmě ale platí, že rozdělením objednávky na více zásilek se nemění náklady na poštovné. To zaplatíte vždy jen jednou ve smluvené výši.

Zásilkovna.cz, nebo Doručení na adresu

Vybrali jsme pro vás dopravu za rozumnou cenu.

Zásilky balíme ekonomicky a ekologicky. Posíláme je v co nejmenším plochém balení do 5cm, popřípadě je vybereme z plastových nadměrných obalů (blistrů) abychom toho dosáhli. Šetříme přírodu a vaše náklady na přepravu.

Homotnost Cena
do 5 kg 69,- Kč vč. DPH
do 5 kg 129 Kč vč. DPH

Zásielkovňa.sk, alebo kuriér na Slovensko

Vyberieme pre vás najvhodnejšieho dopravcu na Slovensko tak, aby ste svoju zásielku dostali včas a bezpečne až k vám. Využijeme služieb dopravcov Česká pošta, GLS, DPD, PPL. Vaša zásielka na Slovensko dorazí v priebehu 2 – 5 dní. V deň expedície obdržíte podrobný e-mail s číslom balíku a predpokladaným dátumom doručenia. Alebo si sami vyberiete pobočku Zásielkovne.sk a tam vám doručíme vašu objednávku.
Všetky predajné doklady pri voľbe dopravy na Slovensko sú fakturované v EUR. Cena je prepočítavaná na základe aktuálneho kurzu CZK/EUR podľa ČNB.

Homotnost Cena
do 5 kg 89 Kč vč. DPH
do 5 kg 169,- Kč vč. DPH