Jak začít a nachystat dveře pro víly a skřítky?


Jak zacit - darkove baleniPRÁVĚ VE VAŠICH RUKÁCH DRŽÍTE DÁRKOVOU SADU DVEŘE PRO VÍLY A SKŘÍTKY. ALE CO DÁL? JAK ZAČÍT? NEBOJTE SE, JE TO VELMI JEDNODUCHÉ! JE TO ÚŽASNÁ DEKORACE NA ZEĎ!


Dveře si můžete namalovat akrylovou barvou, která je vašemu děťátku nejbližší. Natírejte na bezpečné plastové podložce a použijte několik nátěrů, to dodá dveřím větší intenzitu odstínu. To platí pro zákazníky, kteří si objednali dveře dřevěné :-). Poté je nechte zaschnout alespoň 24 hodin.

Další krok je pak nalepení na stěnu oboustrannou páskou.Vyberte bezpečné místo, například poličku, stěnu nebo nějaké pěkné místečko venku na zahradě. Jednoduše tam, kde mohou víly přiletět, hrát si s dárečky a kde vám nebude vadit třpyt z vílích křidélek. Můžete vílám připravit malé dárečky pro radost a nebo nějaký vzkaz. A později i první zoubek, který vašemu děťátku vypadne. Potom i zoubková víla za zoubek přinese dáreček. To už nechávám na vašem rozhodnutí, co by to mělo být :-).
Večer, když půjde vaše holčička nebo chlapeček spinkat, ať hezky víly poprosí, aby přišly i do jejich dětského pokojíčku. Přiložte malý klíček, který jste obdrželi v krabici a položte ho ke dveřím nebo třeba pověste na kliku. Až se rozhodnete začít, v noci klíček potají vemte a poprašte kolem třpytem. Tím děti pochopí, že víly si dveře otevřely a začnou v noci přicházet.

Ale pozor, děti nikdy nesmí dveře zkusit otevřít, to by se bohužel kouzlo rozplynulo navždy. Pěkně se o dveře starejte, udržujte kolem nich klid a dobrou náladu. Víly a skřítci jsou malincí a trochu se stydí. Budou chodit v noci, když děti spinkají, a chránit od všeho zlého. Proto se nemusí ničeho bát a mohou pěkně spinkat. Tak se s dětmi těšte na každou noc. Záleží jen na vás, jak často víly budou chodit a jaké pohádky o vílách a skřítcích budete dětem vyprávět:-)

Všechny miniatury, které můžete najít na našich stránkách www.dvereprovily.cz, můžete využít k obdarování víl. A nebo naopak, jako dárek od víl a skřítků pro vaše děti. Je to hlavně o vaší a o dětské fantazii, které se žádné meze nekladou:-)!

Tak vám přeji krásné snění a tvoření. A nezůstávejte pouze u jednoho nápadu! Vždyť máme 4 roční období a těch krásných svátků v celém roce :-).

Zdraví vás Dara!


HOTOVÉ VERZE DVEŘÍ

POUŽITÉ DOPLŇKY

Leave a comment