Můj příběh


Na začátku bych vás velmi ráda přivítala ve svém obchůdku, který jsem otevřela pro potěšení všech malých, ale i dospělých.

Dárková krabice je podle mého návrhu vytvořena ve spolupráci s mým manželem a stejně tak fotografie všeh dveří a miniatur.  Zboží je dováženo výhradně z Anglie. Sami rádi podporujeme domácí trh a výrobu, a proto jsme se snažili výrobky co nejvíce přiblížit našim klientům. Cena je úměrná vzhledem ke kvalitním doplňkům, které na dveře sami lepíme a připravujeme s láskou k okamžitému použití. Rádi pro vás tvoříme nové fotografie, píšeme nápady a snažíme se v případě dotazů okamžitě komunikovat. To vše je výsledkem celodenní  a každodenní práce. Děkujeme všem, kteří nás podporují a nakupují právě u nás.

Upozornění: Miniatury a dveře jsou ručně dopracované a malované. Proto se mohou v detailech lišit od fotografií. Každý kus je vlastně takový originál.

Připravili jsem pro vás různé balíčky s možností dárkového balení. Výrobky bez dárkového balení jsou zabaleny v igelitovém zapínacím sáčku s návodem na instalaci dveří. Snažíme se být ekologická firma a proto často balíme do již použitých krabic a balících materiálů.  Snad vás to nijak neurazí:-)

A proč vlastně dveře pro víly a skřítky?

Hlavní inspirací byly moje 2 děti, Sonia a Otakar. Chtěla jsem pro ně vytvořit něco kouzelného, magického a zároveň dlouhodobě motivujícího. Takové pohádky na pokračování.  V dnešní době plné předražených hraček jsem hledala něco výjimečného. Něco, co bude mít dlouhé trvání, s možností dalšího vývoje a změny, něco motivačního.  Dlouho jsem hledala….Až nakonec jsem objevila tento úžasný nápad, dekoraci na zeď a do pokojíčku – Dveře pro víly a skřítky!

Překvapení to bylo vskutku obrovské! Sonia se naprosto nadchla a hned začala chystat různé drobnosti a miniatury pro víly, které v noci během spánku přicházely a zanechávaly stopy třpytu z křidélek kolem postýlky, dveří i dárečků. Postupně se přestala v noci bát, zlobení ubylo a také se začala připravovat na zoubkovou vílu. A dnes nás navštěvuje hlavně a právě zoubková víla!

Nejvíce mě překvapilo, když mi řekla, že si přeje, aby všechny děti měly takové dveře. A tak mě napadlo, že bych jí toto přání mohla splnit. Vůbec jsem netušila jak mě to chytne a začne bavit! A spousta dětí kolem nás již dveře mají.

Můj syn Otakar už má také v dětském pokojíčku přichystané dveře, zatím podle mého návrhu.  Ale věřím, že později si i on poví, jakou barvu a jaké dárečky nachystat pro svoje skřítky.

Pokud tedy hledáte dáreček pro své blízké, třeba zrovna vkusnou dekoraci do pokojíčku, toto je ideální možnost, jak pořídit něco vskutku originálního na našem trhu!

Pro holky i kluky mám nachystáno spoustu miniatur, které už jen čekají na víly a skřítky a jejich kouzelný dotyk. Potom totiž začnou opravdu fungovat.  Ale jen v noci, když víly přiletí nebo přijdou skřítci a všichni budou spát!

A kdo ví….Třeba už dnes navštíví i vás…

Věříte? MY ANO!!!

Tak už přišel ten správný čas i pro vás?

Krásný den a krásné snění Vám přeje

Vaše Dara!