Vše pro zoubkovou vílu – úžasná inspirace pro dětský pokoj!


CO POTŘEBUJETE PRO VAŠI ZOUBKOVOU VÍLU?


Jelikož nikdy nevíte, kdy může vypadnout první nebo další zoubek, je lepší mít věci nachystané trochu dopředu. Mám pro vás vytvořené 2 balíčky dveří „Zoubková víla“, které najdete zde. Popřípadě si můžete vybrat jiné dveře a miniatury z mojí nabídky.  Také jsem napsala pár tipů, jak připravit dopis a certifikát od zoubkové víly pro děti.
Tak neváhejte a honem do toho!


DOPISY OD ZOUBKOVÉ VÍLY

 1. Děkuji ti milá …….. za tvůj krásný zoubek, který jsem našla pod tvým polštářkem minulou noc. Tenhle je jeden z nejlepších vůbec v mé sbírce. Ne všechny děvčata a chlapci dostávají ode mě dopis, ale tobě jsem chtěla říct, že jsem velmi mile potěšena z toho, jak se krásně o své zoubky staráš. S takovými zoubky máš jeden z těch nejkrásnějších úsměvů na světě!

  S láskou, tvoje zoubková víla.


 2. Děkuji ti za tvůj krásný zoubek, který jsi pro mě schoval. Nechávám ti tu 50Kč za to, že ses o něj tak krásně a zodpovědně staral. Jsem na tebe pyšná, že si zoubky čistíš poctivě každý den. Nezapomeň si čistit i mezizubní prostory, aby zoubky zůstaly vždy čisté a zdravé. Děkuji také za tvůj milý dopis. Ano, mám jemná křidélka, miluji psát dopisy a malovat si. Taky mám malou vílí dcerušku a vílího chlapečka.

  S láskou, tvoje zoubková víla.


 3. Zubní kefka colgatePřiletěla jsem z dalekého místa vysoko v oblacích. Jsem velmi malinká, takže bys mě nikdy nemohla zahlédnout. Mám ale nejdůležitější práci ze všech ostatních víl.  Vyzvednout tvůj první zoubek!

  Skutečnost, že už ti vypadl zoubek, znamená pro tebe mnoho. Znamená to, že rosteš a že se z tebe stává velká slečna!

  Když jsem přiletěla minulou noc, byla jsem naprosto nadšená z tvých krásně bílých zoubků. Jsou to právě tvoje zoubky, které vytvářejí ten nádherný úsměv. Stále pokračuj v pojídání dobrého a zdravého jídla, ať zoubky vydrží co nejdéle pěkné a zdravé.

  Jelikož sis tak krásně celou dobu čistila zoubky, zanechala jsem ti v lahvičce svůj kouzelný třpyt. Vytváří krásné sny. Ty míváš sny? Trochu třpytu si vezmi do rukou a něco si přej! Já pevně věřím, že všechny tvoje přání se ti v životě splní.

  S láskou, tvoje zoubková víla.


 4. Zubní sada pro vílyDrahý….

  Je mi to velmi líto…..Snažila jsem se minulou noc dostat pod tvůj polštářek pro tvůj první zoubek, ale v pokojíčku byl takový nepořádek, že jsem měla strach, že o něco zakopnu a probudím tě. Zítra to zkusím znovu.

  S láskou, tvoje zoubková víla.


CERTIFIKÁTY OD ZOUBKOVÉ VÍLY

Stáhněte si certifikáty ve vysoké kvalitě a vytiskněte si je.


DVEŘE A DOPLŇKY PRO ZOUBKOVOU VÍLU

 

 

Leave a comment